Trafikte bıçaklı saldırı girişimi

Mersin'de trafikte bir sürücünün diğer araçtaki kişilere bıçak çekip uzaklaştığı o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Trafikte bıçaklı saldırı girişimi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 12:03
Trafikte bıçaklı saldırı girişimi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Mersin'de trafikte bir sürücünün diğer araçtaki kişilere bıçak çekip uzaklaştığı o anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay, Mersin-Antalya D400 karayolu üzerindeki Erdemli ilçesi sınırında meydana geldi. Anlaşılan, trafikte seyir halinde olan 33 plakalı otomobilin sürücüsü SB, talaşa gelince OK yönünde aracı sol şeritte durmaya zorladı. Sağ şeritte duran iki kişinin araçtan inmesiyle 33 plakalı araçtan elinde bıçakla çıkan sürücü diğerlerine el sallamaya başladı. Bu sırada iki kişi sağa sola koşarak kendilerini bıçaktan korumaya çalıştı. Bir süre sonra araçlardaki kadınlar indi ve bıçaklı şahıs arabasına binerek olay yerinden uzaklaştı. Bu anlar saniyeler içinde güvenlik kamerasına yansıdı. Bıçaklar çekildi ve karakola giderek diğer kişiden şikayetçi oldular.
Olayla ilgili adli soruşturma başlatıldı.
Trafikte bıçaklı saldırı girişimi
Trafikte bıçaklı saldırı girişimi

Detaylı bir şekilde, Trafikte bıçaklı saldırı girişimi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum