Trafik kurallarını altüst eden sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Trafik kurallarını altüst eden sürücü kaza yaptı: 1 yaralı, Kırıkkale-Ankara istikametindeki yol üretim çalışmalarından nedeniyle trafiğe kapatılan şeritte ilerleyen 18 DF 448 plakalı otomobilin sürücüsü Davut Ç, "U" dönüşü gerçekleştirmek isterken Alican T'nin kulland.

Trafik kurallarını altüst eden sürücü kaza yaptı: 1 yaralı
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 19:16
Trafik kurallarını altüst eden sürücü kaza yaptı: 1 yaralı,

Kırıkkale-Ankara istikametindeki yol üretim çalışmalarından nedeniyle trafiğe kapatılan şeritte ilerleyen 18 DF 448 plakalı otomobilin sürücüsü Davut Ç, "U" dönüşü gerçekleştirmek isterken Alican T'nin kullandığı 06 RK 742 plakalı otomobile çarptı. Yol üretim çalışmalarından nedeniyle ulaşımın iki yönlü sağlandığı bölgede trafiğin akışı bir zaman yavaşladı. 112 Ivedi Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üstüne olay yerine sağlık durumu, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Kazada yaralanan şoför Alican T, ambulansla Yüksek İhtisas Hastanesi'ne sevk edildi.

İtfaiye ekipleri, LPG'li iki otomobilde de önlem aldı. Polisler de otomobili iterek yol kenarına çekti. Kazada hasarın oluştuğu her iki araçta albenili vasıtasıyla otoparka kaldırıldı. Kazaya neden olan sürücü Davut Ç. ise ifadesi gücüne gitmek üzere emniyete götürüldü.

Hasan Ay

Trafik kurallarını altüst eden sürücü kaza yaptı: 1 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum