Trabzonspor tören için bilet fiyatlarını açıkladı

Trabzonspor tören için bilet fiyatlarını açıkladı, Spor Haberleri.

Trabzonspor tören için bilet fiyatlarını açıkladı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 15:14
Trabzonspor tören için bilet fiyatlarını açıkladı, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Trabzonspor ’da üstünlük kutlamaları ve kupa töreni etkinliği biletleri satışa çıkıyor.

Spor Toto Süper Lig 2021-2022 Ahmet Çalık Sezonu şampiyonu Trabzonspor, Medical Park Stadyumu ’nda şampiyonluk kupasını kaldıracak. Teknik direktör Abdullah Avcı ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte sanatçıların sahne alacağı belirtilirken, DJ performansları, horon ve kolbastı şovları gibi geceye renk katacak gösteriler de planlandı. Kapıları saat 16.00 ’da açılacak stadyumda faaliyetler, saat 18.00 ’den itibaren artist performansları ile başlayacak.

Trabzonspor'un şampiyonluk töreni belli olduTrabzonspor'un şampiyonluk töreni muhakkak oldu

Biletler yarın saat 10.00 itibarıyla Passolig internet adresi üzerinden ve Passolig gişelerinde satışa çıkacağı bildirilirken, biletlerini anı olarak saklamak isteyen taraftarların kağıt biletlerini Passolig gişelerinden alabilecekleri gibi, dileyen taraftarların da Passolig sistemi üzerinden elektronik bilet alabileceği belirtildi.

Bilet satışlarının birincil gün yalnızca kombine sahiplerine yapılacağı, sonraki günlerde tüm taraftarlara açık olacağı ifade edilirken, şampiyonluğun kutlanacağı ve kupanın kaldırılacağı etkinliğe ilişkin bilet fiyatları ise şu şekilde:

VIP Platinum: 2 bin TL
VIP Gold: bin 500 TL
VIP Silver: bin TL
Batı: 700 TL
Doğu: 600 TL
Kasırga: 450 TL
Kale Arkası: 350 TL.

Trabzonspor tören için bilet fiyatlarını açıkladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum