Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif!

Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif!, Spor Haberleri.

Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif!
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 23:25
Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Antalyaspor ’un 1.5 milyon Euro ’luk satın alma opsiyonunu kullanmadığı Haji Wright için konuşulanlar Trabzonspor cephesini heyecanlandırdı. Geçen sezon, Danimarka kulübü Sonderjyske ’den Kırmızı-Beyazlılar ’a kiralanan futbolcu için Bordo-Mavililer girişimde bulunmuş, ama opsiyon Antalyaspor ’da olunca, ilerleme kaydedilmemişti. Fakat Sonderjyske Sportif Direktörü Esben Hansen, “Haji Wright için çok sayıda bedensel önerge aldık. O cephede fazla hareketlilik var ve kısa sürede satılmasını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Rota Trabzon ’a döndü

Danimarka basınında yer alan habere göre, Sonderjyske Sportif Direktörü Esben Hansen, Haji Wright ’in satışının yakın olduğunu ama bu takımın Antalyaspor değil Türkiye ’nin büyük bir kulübü olacağını söyledi. Bu sözler rotanın Trabzonspor ’a döndüğü şeklinde yorumlandı.

Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Trabzonspor'dan Haji Wright için resmi teklif! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum