Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi!

Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi!, Spor Haberleri.

Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi!
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 15:12
Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Yine transferin en hareketli takımı olan Trabzonspor ’un gündemine sürpriz isimler girmeye devam ediyor. Orta saha rotasyonunu genişletmek isteyen teknik direktör Abdullah Avcı, yönetimden Sivasspor ’un tecrübeli ismi Hakan Arslan ’ın takıma kazandırılmasını istedi. Tecrübeli futbolcuya daha önce de ilgisi olan Avcı, geçen sezon başında da Hakan ’ı kadrosunda görmek istemişti. Oysa o dönem kulüpler anlaşmaya varamamıştı. Oyuncu tarafı son derece sıcak. Hakan Arslan kariyerinin son döneminde Trabzonspor ’da forma giymeyi fazlasıyla arzuluyor. Kulübüyle 2 yıl daha kontratı bulunan başarılı orta saha oyuncusuyla ilgili Trabzonspor ve Sivasspor arasında görüşme gerçekleşecek.

Bu kere uzak değil

Rıza Çalımbay her fırsatta, “Teklif gelen oyuncumuzun önünü kapamayız” diyor. Geniş rotasyonda Hakan gibi tecrübeli bir isme kadroda yer saptamak isteyen Avcı ise transferin gerçekleşmesini bekliyor. Sivasspor, bonservis için düşünülenden daha yüksek bir sayı istemezse Hakan Arslan ’ın bu kere Trabzonsporlu olması uzakta olanak değil.

Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Trabzonspor'da Hakan Arslan sürprizi! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum