Trabzonspor bayrağını indirmeye çalışan "Rambo Okan" ikinci kez gözaltına alındı

Trabzonspor bayrağını indirmeye çalışan "Rambo Okan" ikinci kez gözaltına alındı, Spor Haberleri.

Trabzonspor bayrağını indirmeye çalışan "Rambo Okan" ikinci kez gözaltına alındı
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 03:31
Trabzonspor bayrağını indirmeye çalışan "Rambo Okan" ikinci kez gözaltına alındı, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

15 Temmuz Şehitler Köprüsü ’ne asılan Trabzonspor bayrağını ikinci kez indirmeye çalışan “Rambo Okan” lakaplı Okan Güler bitmiş gözaltına alındı.

Trabzonspor ’un şampiyonluğu sebebiyle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ’nde asılan sancak, plakası hemen şimdi belirlenemeyen araç ile saat 22.00 sıralarında gelen "Rambo Okan" lakaplı Okan Güler tarafından indirilmek istendi. Elinde bıçakla Trabzonspor bayrağının bir kısmını kestiği ve peşinde intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen Okan Güler, polisler tarafından ikna edilerek gözaltına alındı.

Okan Güler ’in Üsküdar İlçe Güvenlik Müdürlüğü ’ndeki işlemleri sürüyor. "Rambo Okan" bir hafta önce de 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asılan dev Trabzonspor bayrağını kesmeye çalışırken yakalanmış ve gözaltına alınmıştı.

KAYNAK: İHA Trabzonspor bayrağını indirmeye çalışan "Rambo Okan" ikinci kez gözaltına alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum