Tozkoparan'da 'kreş' protestosu

Tozkoparan'da 'kreş' protestosu, Gündem Haberleri.

Tozkoparan'da 'kreş' protestosu
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 00:35
Tozkoparan'da 'kreş' protestosu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Güngören ’de Tozkoparan Mahallesi sakinleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ’nin (İBB) Sağlık Daire Başkanlığı ’na tabi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Laboratuvarı ’nın kreşe dönüştürülecek olmasını protesto etti.

image small

Fizik Çare ve Rehabilitasyon Merkezi önünde toplanan vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ’na seslenerek, bu binada anaokulu projesindan vazgeçilmesi çağrısında bulundu.

image small

Daha önce Tozkoparan ’da kentsel dönüşümle mücadele ettiklerini hatırlatan vatandaşlar, bu kez İBB ’ye seslenerek, “Sizin kontrolünüzde olan bu tıp merkezinin anaokulu adı aşağı yapılacağı söyleniyor. Bugün biz buna karşı çıkmak için buradayız. Burada radyoasyonla ilgili makinalar var. Bunlar çocuklara hasar verecek makinalar. Bunların kaldırılıp, buranın çocuk yuvası yapılması hangi akla hizmet etmektedir. Buradaki ihtiyar insanlardan bu hizmeti almanın bir mantığı yok” diye konuştu.

Tozkoparan'da 'kreş' protestosu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum