Tokat'ta 4.0 'lık depremin ardından artçı sarsıntılar yaşandı

Tokat'ta 4.0 ’lık depremin ardından artçı sarsıntılar yaşandı, Afet ve Acele Koşul Yönetimi Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye takriben, yer sarsıntısı, saat 10.02'de ve 12.37 kilometre derinlikte gerçekleşti.

Tokat'ta 4.0 'lık depremin ardından artçı sarsıntılar yaşandı
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 12:48
Tokat'ta 4.0 ’lık depremin ardından artçı sarsıntılar yaşandı,

Afet ve Acele Koşul Yönetimi Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye takriben, yer sarsıntısı, saat 10.02'de ve 12.37 kilometre derinlikte gerçekleşti. Niksar ilçesine tabi Ayçiçeği köyünde 4.0 büyülüğünde meydana gelen yer sarsıntısı çevre ilçelerden hissedildi. Depremin arkasından Niksar'da 2.0, 2.2 ile 3.5 Erbaa ilçesinde 2.2 büyüklüğünde 4 artçı sarsıntı meydana geldi. Tokat Valisi Ozan Balcı, depremde herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadığını söyledi. Bölgeden yapılan incelmelerde şuana değin bir olumsuzluğa rastlanamadığını ifade eden Vali Balcı, AFAD ekiplerinin incelemelerini sürdürdüğünü kaydetti.

Şaban Konyar

Tokat'ta 4.0 ’lık depremin ardından artçı sarsıntılar yaşandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum