Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdı , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdı
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:30
Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdı , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdığını açıkladı.
Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi takımlarından Tofaş’ta, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollar ayrıldı. Bursa ekibinden yapılan açıklama şu şekilde:
“Basketbol A Takımımızın Başantrenörü Dimitrios Priftis ile yolların ayrılması kararı alınmıştır. 2022-2023 sezonu öncesinde kulübümüzde Basketbol A Takım Başantrenörlük görevine getirilen Koç Dimitrios Priftis ile yollarımız ayrılmıştır. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, kariyerinin bundan sonraki döneminde başarılar diliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”
Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdı

Detaylı bir şekilde, Tofaş, Başantrenör İmitrios Priftis ile yollarını ayırdı , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum