evde masajmasaj istanbul

TJKda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi

TJKda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi, İstanbul'da bir otelde yapılan Türkiye Jokey Kulübü Klasik Genel Kurulu'nda Cüneyt Çalıcıoğlu ile yarışmacı Serdal Adalı, 108 oyun 63'ünü alarak bitmiş başkanlığa getirildi.

TJKda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:36
TJKda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi,

İstanbul'da bir otelde yapılan Türkiye Jokey Kulübü Klasik Genel Kurulu'nda Cüneyt Çalıcıoğlu ile yarışmacı Serdal Adalı, 108 oyun 63'ünü alarak bitmiş başkanlığa getirildi. Diğer Başkan adayı Cüneyt Çalıcıoğlu ise, 42 oy aldı. 3 oy ise geçersiz sayıldı.

Seçim sonrası Demirören Haber Ajansı'na (DHA) konuşan Adalı, her yerde başkan seçildiği için mutlu olduğunu belirterek, "Çok mutluyum. Genel Kurul, 3 sene daha hizmet etme şansı verdi. Ben yalnızca Türkiye Jokey Kulübü başkanı değil, bütün atçılık sektörünün başkanıyım. Bu sektörü ne değin daha ileri götürebiliriz, bundan sonraki 3 senede bunlara çalışacağız. Herkese fazla teşekkür ediyorum" dedi.

Serdal Adalı'nın listesi belirli oldu

Adalı'nın idare heyeti ise şu isimlerden oluştu: Adil Mert Kaya, Ahmet Özbelge, Tuban İzzet Aksoy, Şükrü Erdem, Hakan Yücetürk, Gülnur Gülerce, Protez Üyeler: Can Güven, Yüksel Göktürk, Kerem Alkan, Selman Taşbek, Faruk Tınaz

Ali DANAŞ - İSTANBUL / DHA

TJKda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum