Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı

Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı, Gündem Haberleri.

Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 16:27
Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul'dan Tekirdağ istikametine seyir halinde olan 34 ZS 3133 plakalı çift dorseli tır, sürücüsü C.E'nin direksiyon hâkimiyetini kaybetmesiyle yoldan çıkarak uçuruma sürüklendi.

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde meydana gelen kazada direksiyon hâkimiyetini kaybeden şoför C.E, tırı önlemek için hamle yapsa da başarılı olamadı. Tırın dorsesi sürüklenerekyoldan çıktı. 40 metre sürüklenen dorse, bariyerleri parçalayarak 50 metrelik uçurumun kenarında asılı kaldı.

Meydana gelen kazada sürücü yara almadan kurtuldu. Olay yerine gelen trafik ekipleri yolun trafiğe kapanan bir bölümünü başlatmak için kaza kaldırma çalışması başlatırken, kazanın tamamiyle hangi sebepten kaynaklandığını tespiti için soruşturma başlatıldı.

Halil Dağ - Tunay Özdemir
 

Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Tırın dorsesi uçurumda asılı kaldı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum