Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor

Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor, Spor Haberleri.

Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 11:37
Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Arnavutluk Süper Ligi'nin şampiyonu KF Tirana, UEFA Şampiyonlar Ligi 1. Eleme Turu'nda Lüksemburg temsilcisi F91 Diddeleng ile oynayacağı maç için hazırlıklarını Bolu ’da sürdürüyor.

Bolu Dağı ’nda yer alan bir otelde 28 oyuncuyla kampa giren Tirana, Teknik Direktör Orges Shehi yönetiminde günde çift antrenmanla teknik ve taktik ağırlıklı incelemeler yapıyor. 24 Haziran tarihine dek Bolu ’da kamp çalışmalarını sürdürecek olan Arnavutluk temsilcisi, 25 Haziran'da Fenerbahçe ile hazırlık maçı oynayacak.

"İlimize çok yoğun bir istek var"

Otelin Pazarlama ve Satmak Koordinatörü Hikmet Yeşilkaya, “Bolu olarak Türkiye ’de ender yer alan bir oksijene sahibiz. acilen otelimizde yerli ve tanıdık olmayan spor kulüplerimizden kamplarımız başladı. İlimize sahiden fazla yoğun bir talep var. Eylül ayının 20 ’sine değin futbol ve basketbol kulüplerimize hizmet veriyoruz. Gelen takımlar sahalardan, oksijenden ve yeşillikten fazla memnun olduklarını söylüyorlar. Istek olarak yerli ve tanıdık olmayan benzeri yarıya diyebiliriz. Süper Lig takımlarından 3 kulüp var. Arnavutluk ve Romanya ’dan gelen takımlarımız kampa başladı. Bize daha fazla bölge ve kapasite gerekiyor. Yer kalmadığı için çoğu kulübümüze cevap veremiyoruz” dedi.

Bolu, UEFA Şampiyonlar Ligi ’nde çaba edecek takımlara konut sahipliği yapıyor

KAYNAK: İHA Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Tirana, Şampiyonlar Ligi eleme turuna Bolu'da hazırlanıyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum