Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor 'da

Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor ’da, Spor Haberleri.

Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor 'da
Editör: 15Haber
27 Haziran 2022 - 20:32
Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor ’da, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Bu sene TFF 3. Lig ’de mücadele edecek olan Akhisarspor ’da futbol direktörlüğü görevine takımın efsane golcüsü Theofanis Gekas getirildi.

Akhisarspor ’un devlete ait twitter hesabından yapılan açıklamada, "Efsanemiz Theofanis Gekas ile ‘Futbol Direktörlüğü ’ konusunda prensipte anlaşmaya varılmıştır. Devlete Ait sözleşme önümüzdeki günlerde imzalanacak ve ayrıntı kamuoyu ile paylaşılacaktır” denildi.

2018-2019 sezonunda Avrupa Ligi'nde mücadele eden ve aynı sezon küme düşen Akhisarspor, daha sonra bulunduğu liglerde tutunamamış ve TFF 3. Lig ’e kadar düşmüştü. Akhisarspor ile 42 maça meydana çıkan ve performansı ile her kesimin takdirini şampiyon Gekas, yeşil-siyahlı ekiple 25 gol atmıştı. 

Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor ’da, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Theofanis Gekas yeniden Akhisaspor ’da haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum