TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu!

TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu!, Spor Haberleri.

TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu!
Editör: 15Haber
17 Haziran 2022 - 12:44
TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu!, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Türkiye Futbol Federasyonunun dün gerçekleştirilen Doğaüstü Seçimli Genel Kurulunda Başkan adayı Mehmet Büyükekşi, başkanlığı seçilirken federasyon tarihine geçen bir durumda yaşandı.

Fatih Karagümrük Kulübü Başkan Yardımcısı olan Trabzonlu 19 yaşındaki Muhammet Ali Bahar, TFF tarihinin en genç delegesi oldu. Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Bahar,  19 yaşında TFF Delegesi olmanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu ifade ederek, “Bu tarihini anın önünü açan herkese teşekkür ediyorum. Umarım gelecek günlerde ülkemizin her kademesinde bu gençleştirme hareketini görürüz. Hem, gençlere sağlanması gereken bu pozitif ayrımcılığın kadınlara da sağlanması gerekiyor. Gelecek seçimde bayan ve genç temsilci ve yöneticisi sayısının artmasını temenni ediyorum.” dedi. 

 

TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. TFF'nin en genç delegesi, Muhammet Ali Bahar oldu! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum