TFF'den Sivas 4 Eylül Stadyumu'na olumsuz rapor , SİVAS haberleri

Son Dakika SİVAS haberleri: Hafta sonu Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanması planlanan Sivasspor-Adana Demirspor maçı için sahayı inceleyen TFF yetkilileri saha için olumsuz rapor verdi. Karşılaşma başka stadyumda oynanacak.

TFF'den Sivas 4 Eylül Stadyumu'na olumsuz rapor
, SİVAS haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 22:56
TFF’den Sivas 4 Eylül Stadyumu’na olumsuz rapor , SİVAS haberleri, SİVAS İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hafta sonu Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanması planlanan Sivasspor-Adana Demirspor maçı için sahayı inceleyen TFF yetkilileri saha için olumsuz rapor verdi. Karşılaşma başka stadyumda oynanacak.
Sivasspor’da stadyum şoku yaşanıyor. Geçtiğimiz haftalarda Sivas 4 Eylül Stadyumu’nun zemininde çıkan sorun nedeniyle Teco Karacabey Belediye maçı Kayseri’de oynanmıştı.
Saha düzeltme çalışmalarına başlayan Sivasspor Kulübü, yaklaşık 1 aylık çalışma neticesini olumlu sonuçlandıramadı.
Edinilen bilgiye göre hafta sonu Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanması planlanan Sivasspor-Adana Demirspor maçı öncesi TFF yetkilileri sahayı incelemek üzere şehire geldi. Federasyon yetkililerinin saha için maç oynanmaya elverişsiz raporu verdiği öğrenildi.
Konu ile ilgili henüz resmi açıklama yapılmazken, cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmanın hangi stadyumda oynanacağı ise henüz belli olmadı.
TFF’den Sivas 4 Eylül Stadyumu’na olumsuz rapor
TFF’den Sivas 4 Eylül Stadyumu’na olumsuz rapor

Detaylı bir şekilde, TFF’den Sivas 4 Eylül Stadyumu’na olumsuz rapor , SİVAS haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SİVAS ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum