TFF'den Nuriye Terim için taziye mesajı , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu, Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefatı için taziye mesajı yayımladı.

TFF'den Nuriye Terim için taziye mesajı
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 11:55
TFF’den Nuriye Terim için taziye mesajı , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Futbol Federasyonu, Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefatı için taziye mesajı yayımladı.
TFF’nin resmi internet sitesinden paylaşılan taziye mesajında, "A Milli Takımımızda 3 dönem Teknik Direktörlük ve Türkiye Futbol Direktörlüğü görevlerini başarıyla gerçekleştirmiş Sayın Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet; Sayın Fatih Terim, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı.

Detaylı bir şekilde, TFF’den Nuriye Terim için taziye mesajı , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum