Teslimat yapan moto kuryenin motosikletinin çalındığı anlar kamerada

Teslimat yapan moto kuryenin motosikletinin çalındığı anlar kamerada, Olay, Pendik Esenler Mahallesinde geçtiğimiz Eylül ayında yaşandı.

Teslimat yapan moto kuryenin motosikletinin çalındığı anlar kamerada
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 10:45
Teslimat yapan moto kuryenin motosikletinin çalındığı anlar kamerada,

Olay, Pendik Esenler Mahallesinde geçtiğimiz Eylül ayında yaşandı. Bir iş yerine yemek siparişi getiren moto kurye, siparişi adamak için iş yerine girerken kontak anahtarını motosikletin üstünde unuttu.

Sokaktan geçen bir birey, unutulan anahtarı fark ederek motosikleti gözüne kestirdi. Motosiklete binip çalıştıran kişi, sokak aralarında kendisini bekleyen bir kişiyi daha alıp oradan tez uzaklaştı. Siparişini teslim ettikten sonradan iş yerinden çıkan moto kurye, motosikletini bıraktığı yerde bulamayınca şok yaşadı.

Hırsızlık hatıra kamerada

Motosiklet hırsızlığı emniyet kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde moto kurye sipariş bırakmak üzere motosikletini park edip iş yerine giriyor. Motosiklet üzerinde unutulan anahtarı fark eden bir kişi de motosiklete binip hareket ediyor, yolda bekleyen diğer bir kişiyi de alıp oradan uzaklaşıyor.

Halit Arslan
 

Teslimat yapan moto kuryenin motosikletinin çalındığı anlar kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum