Tesla 'nın Nöbetçi Modu'na Güncelleme Geliyor: Artık Canlı Yayın Yapabilecek

Tesla ’nın Nöbetçi Modu'na Güncelleme Geliyor: Artık Canlı Yayın Yapabilecek, Tesla bünyesinde mevcut sekiz harici kamerasıyla kendiliğinden uçman, kül yalnız başına sürüş ve gözcü modu (sentry mode) özellikleriyle kullanıcılarına bir nice avangart deneyimi sunuyor.

Tesla 'nın Nöbetçi Modu'na Güncelleme Geliyor: Artık Canlı Yayın Yapabilecek
Editör: 15Haber
25 Ekim 2021 - 00:47
Tesla ’nın Nöbetçi Modu'na Güncelleme Geliyor: Artık Canlı Yayın Yapabilecek,

Tesla bünyesinde mevcut sekiz harici kamerasıyla kendiliğinden uçman, kül yalnız başına sürüş ve gözcü modu (sentry mode) özellikleriyle kullanıcılarına bir nice avangart deneyimi sunuyor. Şirketin CEO'su Elon Musk'ın duyurusuna göre, araç güvenliğinde berenarı mefret aynı yere topluluk olan dideban modu yakında aktif taharri yapabilecek.

Gözetleyici Modu, aracın etrafındaki ortamı sonsuz olarak izleyerek Tesla araçlarında eşsiz tıpkısı siper sağlar. Aracın üzerindeki harici kameraları kullanan çeşni etkinleştirildiğinde, şalter güvenliğini yakalamak üzere “Bekleme” durumuna girer. Özelliğin algıladığı tehditin niteliğine göre uyarma ve alarmlarla sorunun ortadan kaldırılması hedeflenir. Antrparantez Dideban Modu etkinleştirilmeden geçmiş araca bir USB sürücü takarak, tehdidin algılanmasından 10 dakika önce başlayan tıpkı videoteyp kaydını hazırlayabilir.

Elon Musk faal kontrol özelliğini onayladı

sentry mode

Tesla Uygulamasında, Gözcü Modu ’nun devreye girdiği zamanlar bildiriliyor ancak usa vurma adına görüntüleme tür olmuyordu. Yeni duyurulan özellikle çıktı Tesla Uygulaması marifetiyle naklen yayın yapılabilecek. Şirketin CEO ’su Elon Musk ’ın bildirdiğine bakarak bu tadımlık sayesinde seçme risk simultane deli dolu taharri özelliği ile kullanıcılara ihbarname gidecek.

Gözetleyici Modu araçlara uymazlık ödeme girişiminde olan faillerin ve yakınlardaki yetişkin olayların tespiti için iri ölçüde kâr sağlar. Kullanılmamış eklenen hareketli taharri özelliği çevirici sahiplerine o zaman ne olduğu ve hangi tuhaf müdahaleye gerekseme olabileceği üzerine yardımcı olur. Şu ana kadar hiçbir alarm sistemi birlik anahtar hırsızlıklarını evet üstelik tehditleri engelleyemese birlikte Tesla, Nöbetçi Modu'yla özge güvenlik önlemlerine cebin çokça daha işlevsel olduğunu vaat ediyor. 

Tesla ’nın Nöbetçi Modu'na Güncelleme Geliyor: Artık Canlı Yayın Yapabilecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum