Terzizade Konağı'nda fotoğraf sergisi açıldı , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Havran ilçesinde öğrencilerin çektiği fotoğraflardan oluşan Çocuk Gözüyle Okulda ve Köyde Yaşam sergi Terzizade Konağında açıldı.

Terzizade Konağı'nda fotoğraf sergisi açıldı
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
30 Kasım 2022 - 18:33
Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Havran ilçesinde öğrencilerin çektiği fotoğraflardan oluşan Çocuk Gözüyle Okulda ve Köyde Yaşam sergi Terzizade Konağında açıldı.
Havran Halil İbrahim Yıldırım Fazlıca İlkokulu öğrencilerinin büyük emek vererek hazırladığı fotoğraflar Havran Terzizade Konağı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Açılış kurdelesini Havran Kaymakamı Enver Özderin, Belediye Başkanı Emin Ersoy, İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Aydemir, Okul Müdürü Mustafa Selçuk ve ilçe protokolünün kestiği “Çocuk Gözüyle Okulda ve Köyde Yaşam” isimli fotoğraf sergisi büyük bir ilgiyle ziyaret edildi.
Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı
Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı
Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı
Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı

Detaylı bir şekilde, Terzizade Konağı’nda fotoğraf sergisi açıldı , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum