Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi

Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi, Gündem Haberleri.

Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 11:43
Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Adana Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kentte yüklü miktarda uyuşturucu madde taşındığı bilgisi üstüne harekete geçti. Ekipler, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nda takibe aldığı mobilya ve beyaz eşya yüklü şüpheli kamyoneti durdurdu. Sürücü B.D.'nin (25) indirildiği araçta narkotik köpeği ‘Tinga' ile arama yapıldı. Tinga'nın kamyonetin kasasına tepki vermesi üstüne yapılan ayrıntılı aramada, termosifon içerisine gizlenmiş 3 kilogram metamfetamin ele geçirildi.

Gözaltına alınan B.D., emniyetteki sorgusunda, ev eşyası taşıdığını bildiğini, uyuşturucu maddeden haberinin olmadığını öne sürdü. İşlemlerinin ardındaki adliyeye sevk edilen B.D., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Termosifonda 3 kilo metamfetamin ele geçirildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum