Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı

Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı, Gündem Haberleri.

Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 13:13
Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, 9 Mayıs Pazartesi günü Avcılar Merkez Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir apartmanda temizlik yapan 53 yaşındaki Yepile Karakoç, çantasını bodrum katındaki merdivenlere bıraktı. Bu sırada kimliği süresiz erkek bir kişi, aşağıya inip poşet içinde duran çantayı alıp, asansöre bindikten daha sonra kaçtı. O sırada temizlik yapan bayan, bina sakinleri diye seslenmedi.

Gerisinde hırsız, içinde çanta olan poşeti kucağına alıp sakin bir şekilde uzaklaştı. İşini tüketen Karakoç, içinde 7 bin TL değerinde işitme cihazı ve minibüs parasının içinde olduğu çantasını almaya gittiğinde yerinde olmadığını gördü. Bunun üzerine iş yerlerine sorup, emniyet kameralarını inceledi. Kamerada bir şahsın aldığı poşetle sakin bir şekilde olay yerinden uzaklaştığı görüldü.

Kadın sonra polise gidip şikayetçi olan 53 yaşındaki Yepile Karakoç, “Çantamı almış gitmiş. Aşağıya indim çantamı arıyorum yok. Sordum binadakilerine kimse almaz zaten çantayı, çantayı ne yapacak. Aradım taradım yok, sonra kameradan baktık ancak, çantam çocuğun elinde gidiyor. İçinde işitme cihazım var bundan başka binanın ve evimin anahtarı var. Bir kulağım duymuyor. Üzüldüm, cihazıma üzüldüm, 7 bin TL'ye aldım o zaman bir tanesini, şimdi daha pahalı. Şu Anda bir kulağımda var diğerinde yok, sağ kulağımla duymuyorum” anlattı.

Davacı olan bayan, kulak işet cihazının bulunmasını istiyor.

Medeni Topaloğlu

Temizlik yapan kadının içinde işitme cihazı olan çantası çalındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum