Temel Karamollaoğlu hastaneden taburcu oldu

Temel Karamollaoğlu hastaneden taburcu oldu, 4 Ocak günü Covid-19 ’a yakalanan ve tedbir amaçlı hastaneye yatırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün taburcu oldu. “EVİMDE İSTİRAHATİME DEVAM EDECEĞİM” Karamollaoğlu, taburcu olmasının gerisinde yaptığ.

Temel Karamollaoğlu hastaneden taburcu oldu
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 19:36
Temel Karamollaoğlu hastaneden taburcu oldu,

4 Ocak günü Covid-19 ’a yakalanan ve tedbir amaçlı hastaneye yatırılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bugün taburcu oldu.

“EVİMDE İSTİRAHATİME DEVAM EDECEĞİM”

Karamollaoğlu, taburcu olmasının gerisinde yaptığı sosyal medya paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

* Öncelikle herkesi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Cenâb-ı Hâkk ’a bir kez daha hamdolsun, sağlık durumu durumum oldukça iyi; bugün hastaneden taburcu oldum, birkaç gün daha evimde istirahatime devam edeceğim.

SAĞLIK PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETTİ

* İlk olarak doktorlarımıza, hemşirelerimize ve diğer tüm sağlık personellerimize çok teşekkür ediyorum.

* Bu sürecin en başından itibaren, bugüne değin bir lahza olsun dualarını eksik etmeyen, selâmlarını ileten, şahsen hastaneye dek gelerek şifâ temennilerini paylaşan teşkilat mensuplarımıza ve toplumumuzun her bir kesiminden değerli vatandaşlarımıza çok fakat fazla teşekkür ediyorum.

Temel Karamollaoğlu hastaneden taburcu oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum