TEM otoyolunda feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti

TEM otoyolunda feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

TEM otoyolunda feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 08:46
TEM otoyolunda feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza, Gaziosmanpaşa TEM otoyolu Ankara istikametinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya kadar, aşırı seri olan 07 ANB 715 plakalı otomobilin sürücüsü Emre Ayat (26) bir anda otomobilin hakimiyetini kaybederek bariyerlere girdi.

Bariyerlere çarparak kullanılamaz ülkü gelen otomobilin içinde sıkışan Emre Ayar kaza yerinde hayatını kaybetti. Kazayı görenler itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede durum yerine gelen sağlık ekipleri vasıta içinde sıkışan Emre Ayat'ın sağlık durumunu denetleme etti. Yapılan kontrollerin gerisinde Emre Ayat'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Savcı ve olay yeri çözümleme ekipleri kaza uygun çalışmalarını bitirdikten daha sonra araba içinde sıkışarak can veren Emre Ayat itfaiye ekipleri kadar yapılan çalışmayla vasıta içinden çıkarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi.

Feci kazada can verdi

Gaziosmanpaşa Viyadüğüne geldiği esnada otomobilin kontrolünü kaybeden Emre Ayat bariyerlere girdi. Bariyerlere çabucak çarpan otomobilin parçaları yola savrulurken otomobil içinde sıkışan Emre Ayat kaza uygun hayatını kaybetti.

İsmet Aktaş - Mehmet Furkan Doğan
 

TEM otoyolunda feci kaza: 1 kişi hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum