evde masajmasaj istanbul

TEM'de çalışan Karayolları işçisine çarpıp kaçtı

Kaza, Kartepe ilçesi TEM Otoyolu İstanbul istikameti Sarımeşe mevkiinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi.

TEM'de çalışan Karayolları işçisine çarpıp kaçtı
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 14:51

Kaza, Kartepe ilçesi TEM Otoyolu İstanbul istikameti Sarımeşe mevkiinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yol çizimi esnasında araçları yönlendiren Karayolları işçisi Şatafat Bayıl'a, sol şeritten gelerek durmayan araç çarptı.

Vasıta plakası ve ismi öğrenilemeyen şoför, Bayıl'a çarptıktan sonra durmayarak, durum yerinden kaçtı. Bayıl ise çarpışmanın şiddetiyle yaralandı.

İhbarla durum yerine sağlık durumu ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Görkem Bayıl, Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Olay yerinde çözümleme yapan polis ekipleri ise kaçan sürücüyü Körfez ilçesinde yakaladı. Şahsın polis merkezindeki işlemleri sürüyor.

Olayı anlatan Karayolları çalışanı Yücel Gülsoy, "Yolda çizgi çalışması yaptığımız sırada arkadaşımız araçları yönlendiriyordu. Bir araç da sol şeritten gelerek arkadaşımıza çarpıp kaçtı. Polis ekipleri kaçan şahsı yakaladı" dedi.

Kâinat Atik - Enes Azmak
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum