Telefonla konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına motosiklet çarptı

Telefonla konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına motosiklet çarptı, Durum, saat 15.00 sıralarında Gaziosmanpaşa Özgürlük Mahallesinde meydana geldi.

Telefonla konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına motosiklet çarptı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 09:57
Telefonla konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına motosiklet çarptı,

Durum, saat 15.00 sıralarında Gaziosmanpaşa Özgürlük Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, cadde üzerinde cep telefonu ile konuşan bayan, yolun karşısına devretmek istedi. Cep telefonu ile konuşmaya devamlı kadına motosiklet çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet şoför ve kadın yere düştü. Ne olduğunu anlamayan bayan kısa süreli panik yaşadı. Motosiklet sürücüsü ve çevredeki vatandaşlar tarafından yerden kaldırılan bayan, kazayı bere almadan atlattı.

Çevredeki vatandaşların yardıma koştuğu kaza sonrası o anlar emniyet kamerasına yansıdı. Görüntülerde cep telefonu ile konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına o esnada sokak üstünde dışarı giden bir motosiklet çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle yere düşen kadın daha sonra motosiklet sürücüsü ve çevredekilerin yardımıyla ayağa kalkıyor.

Selim Bayraktar
 

Telefonla konuşurken yolun karşısına geçmeye çalışan kadına motosiklet çarptı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum