Tekstil fabrikasında korkutan yangın , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Tekstil fabrikasında korkutan yangın
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:11
Tekstil fabrikasında korkutan yangın , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.
Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi 24. cadde üzerinde bulunan bir tekstil fabrikasında yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiyenin alevlere müdahalesi devam ediyor.
Tekstil fabrikasında korkutan yangın
Tekstil fabrikasında korkutan yangın

Detaylı bir şekilde, Tekstil fabrikasında korkutan yangın , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum