evde masajmasaj istanbul

Tekirdağ merkezli 3 ilde operasyon: 40 gözaltı, Gündem Haberleri

Tekirdağ merkezli 3 ilde operasyon: 40 gözaltı, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kom Şube Müdürlüğünce Tekirdağ merkezli İstanbul ve Kırklareli edinmek üzere 3 ilde eş zamanlı olarak işlem başlatıldı.

Tekirdağ merkezli 3 ilde operasyon: 40 gözaltı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 23:41
Tekirdağ merkezli 3 ilde operasyon: 40 gözaltı,

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kom Şube Müdürlüğünce Tekirdağ merkezli İstanbul ve Kırklareli edinmek üzere 3 ilde eş zamanlı olarak işlem başlatıldı. İcra Daireleri ve Hukuk Mahkemelerinde, ihale usulü ile satışa meydana çıkan gayrimenkullerin ihale öncesinde ve esnasında katılımcılarla anlaşarak ihaleye fesat karıştırma suçunu işlediği öne sürülen toplam 40 güvenilmez kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda 1 adet kuru sıkı tabanca, çok sayıda ihale evrakı ve tapu senedi sureti ile birlikte dijital materyallere el konuldu. Gözaltına alınan şahısların ifade alma işlemleri ile ilgili soruşturma açıldı.

Halil Dağ

Tekirdağ merkezli 3 ilde operasyon: 40 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum