Tekirdağ'da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı , TEKİRDAĞ haberleri

Son Dakika TEKİRDAĞ haberleri: Tekirdağ’da sahibinin elinden fırlayan pitbull cinsi köpek, yoldan geçen 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırarak yaralanmasına neden oldu. Aile, köpek sahibi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Tekirdağ'da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı
, TEKİRDAĞ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:45
Tekirdağ’da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı , TEKİRDAĞ haberleri, TEKİRDAĞ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tekirdağ’da sahibinin elinden fırlayan pitbull cinsi köpek, yoldan geçen 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırarak yaralanmasına neden oldu. Aile, köpek sahibi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Olay, akşam saatlerinde Çorlu ilçesi Şeyh Sinan Mahallesi Şehit İrfan Atasayar Sokak’ta meydana geldi. Sahibinin elinden fırlayan pitbull cinsi köpek, yaya halindeki Sercan Baran Çılgın’a (10) saldırdı. Bir anda kabus yaşayan çocuk, kendisini savunmaya çalışsa da yaralanmaktan kurtulamadı.
Köpeğin ısırması sonucu bacağından yaralanan Çılgın, çağrılan ambulansla Çorlu Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralı çocuğun sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

“Canımı acıttı”
Olay anını anlatan Sercan Baran, “Toptancıya bakmak için yoldan geçerken köpeği fark etmedim. Benim koştuğumu gördü diye sahibinin yanından fırlayarak bir anda bana saldırdı. Üstüme doğru atladı ve kalçamı tuttu. Ne kadar kendimden uzaklaştırmaya çalışsam da olmadı. Bacağımdan ısırdı ve canımı acıttı” diye konuştu.

“Yasaklı hayvanı sokağa çıkarıyorsan tedbirini alacaksın”
Baba Hayrettin Çılgın, “Bu hayvan yasaklı bir hayvan zaten. Bunu sokakta gezdiriyorsan tasmasını, ağızlığını eksik etmeyeceksin, tedbirini alacaksın. Ben de hayvansever bir insanım. Kedileri, köpekleri severim ama bu olayın maddi ve manevi peşini bırakmayacağım. Gerekli şikayetimizi yaptık” dedi.
Tekirdağ’da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı
Tekirdağ’da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı
Tekirdağ’da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı

Detaylı bir şekilde, Tekirdağ’da pitbull dehşeti: 10 yaşındaki çocuğu bacağından ısırdı , TEKİRDAĞ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TEKİRDAĞ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum