Tekirdağ'da karpuz şenliği

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde düzenlenen Ferhadanlı Karpuz Festivali'nin ilk günü renkli görüntülere sahne oldu.

Tekirdağ'da karpuz şenliği
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 14:49
Tekirdağ’da karpuz şenliği, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde düzenlenen Ferhadanlı Karpuz Festivali'nin ilk günü renkli görüntülere sahne oldu.
Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Ferhadanlı Karpuz Şenliği'ne ilçe merkezi ve çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı. Alandaki açık stantlarda karpuz sergilenirken, festivale katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, konuklara karpuz ikram etti. Festivalin ilerleyen saatlerinde sanatçı Mustafa Keser, gece boyunca verdiği konserle sevenlerini eğlendirdi.

"Eğlenmek isteyen herkesi festivalimize davet ediyoruz"
Festivalde açıklama yapan Başkan Yüksel, "Ferhadanlı Karpuz Şenliğimizin ilk gününde yöresel sanatçılarımız ve Mustafa Keser'in konserleri ile bayram coşkusunu yaşadık. Eğlencelerimiz yarın da hız kesmeden devam edecek. İmkanı olan herkes' Eğlence ve müziğe gelince yine eğlenmek isteyenler yarın akşam Ferhadanlı mahallemizde ; Sizleri Ferhadanlı Karpuz Festivalimize davet ediyoruz. Festival alanında stant açan Avrasya Gastronomi ve Şefler Federasyonu (AGAFED) üyelerini, karpuz üzerine işleyip, karpuzdan yaptıkları ürünleri tattığını ve üye şeflerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. çalışmalarına bir bakış."
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği
Tekirdağ’da karpuz şenliği

Detaylı bir şekilde, Tekirdağ’da karpuz şenliği başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum