Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu

Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu, Gündem Haberleri.

Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 16:02
Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Çevlik Sahil Güvenlik Komutanlığı ’nda görevli Teğmen Hüseyin Y. ’den bir süredir haber alamayan arkadaşları, Cemal Gürsel Mahallesi ’nde kaldığı kiralık eve gitti.

Hüseyin Y. ’nin kapıyı açmaması üstüne arkadaşları konut sahibine haber verdi. Ev sahibi kapıyı açınca içeri giren arkadaşları teğmeni tabancayla başından vurulmuş halde buldu.

İhbar üstüne eve gelen sağlık ekipleri, Hüseyin Y. ’nin hayatını kaybettiğini belirledi. 29 yaşındaki teğmenin beylik tabancasının da yanına olduğu öğrenildi. Hüseyin Y. ’nin cansız bedeni otopsi için Samandağ Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Teğmen başından vurulmuş olarak ölü bulundu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum