TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu

TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu, Gündem Haberleri.

TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 22:03
TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

TBMM Başkanı Şentop, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Ömrünü ilim, irşad ve tebliğe vakfeyleyerek binlerce talebe yetiştiren, manevi önderlerimizden muhterem Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi ’ye Cenab-ı Adalet ’tan rahmet, ailesine, talebelerine ve bütün sevenlerine sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı cennet, makamı âlî olsun” dedi.

TBMM Başkanı Şentop, ölüm eden Mahmut Ustaosmanoğlu ’nun oğlu Ahmet Ustaosmanoğlu ’nu da arayarak taziye dileklerini iletti. Şentop, Ahmet Ustaosmanoğlu ile yaptığı telefon görüşmesinde katlanma ve metanet dileğinde bulundu. (DHA)

TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. TBMM Başkanı Şentop'tan, Mahmut Ustaosmanoğlu'nun ailesine taziye telefonu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum