TBMM Başkanı Şentop, Libya'nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib'i kabul etti , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i Meclis’te kabul etti.

TBMM Başkanı Şentop, Libya'nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib'i kabul etti
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
24 Kasım 2022 - 22:48
TBMM Başkanı Şentop, Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i kabul etti , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i Meclis’te kabul etti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i Gazi Meclisimizde kabul ettik. Görüşmemizde Libya’nın toprak bütünlüğünün, egemenliğinin ve siyasi birliğinin ülkemiz için önemini bir kez daha vurguladık” ifadelerini kullandı.
TBMM Başkanı Şentop, Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i kabul etti

Detaylı bir şekilde, TBMM Başkanı Şentop, Libya’nın Ankara Büyükelçisi Mustafa Elgelaib’i kabul etti , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum