Tavşanlı'daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Eşen köyündeki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.

Tavşanlı'daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 10:12
Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya’nın Tavşanlı ilçesine bağlı Eşen köyündeki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre, Mustafa Eski’ye ait iki katlı evde gece saatlerinde yangın çıktı. Henüz çıkış nedeni bilinmeyen yangında alevler kısa sürede çatı katı ile tüm evi sardı. Yangını gören vatandaşların itfaiye ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine gelen Tavşanlı itfaiyesi arazözleri, 2 saatlik çalışma sonucu yangını çevredeki evlere sıçramadan söndürdü. Jandarma olay yerinde emniyet tedbirlerini ivedi şekilde aldı. İçerisinde durulmadığı bildirilen ev kullanılamaz hale geldi.
Yangınla ilgili soruşturma sürüyor.
Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi
Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi
Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi
Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi

Detaylı bir şekilde, Tavşanlı’daki yangında bir ev kullanılamaz hale geldi , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum