Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü!

Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü!, Gündem Haberleri.

Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü!
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 09:44
Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü!, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, bugün öğle saatlerinde ilçenin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üstünde meydana geldi. Sokak üstünde bitişiğine yapılacak binanın temel kazısı esnasında 4 katlı binada ağır hasar meydana geldi.

Gündüz saatlerinde tedbir amaçlı boşaltılıp, çevresinde emniyet önlemi alınan bina akşam saatlerine dürüst kendiliğinden büyük bir gürültüyle çöktü. Binada bulunan vatandaşların önlem amaçlı tahliye edilmiş olması ile muhtemel bir facianın önüne geçilmiş oldu.

Gün boyu başlıca yolun tek şeridinin güvenlik amaçlı kapatıldığı bölgede yıkıntıilginç kaldırma çalışması başlatıldı. Binanın yıkılma anı ise anbean kameralara yansıdı.

Recep Gökhan Kılıç - Mücahit Tarlan
 

Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü!, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Tatvan'da hasar gören bina böyle çöktü! haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum