Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti

Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 20:35
Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, öğle saatlerinde Seydişehir ilçesine alt Tol Mahallesi ’nde yer alan eski kum ocağında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Talha Korkmaz (16), Ferhat Şık (14), Mustafa Ş. (16), Sedat Ş. (13) ve Mert D. (15) serinlemek için taş ocağında yağmur ve kar sularının oluşturduğu su birikintisine girdi.

BATIP ÇIKMAYA BAŞLADILAR

Bir süre suda yüzen çocuklardan Talka Korkmaz ile Ferhat Şık suya batıp çıkmaya başladı. İki arkadaşının suya batıp çıktığını gören diğer çocuklar kendi çabalarıyla sudan çıkmayı başardı.

Talha Korkmaz ve Ferhat Işık ’ın suya battığını fark eden çocukların haber vermesi üzerine durum yerine jandarma, ambulans ve Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Su Altı Arama ve Kurtarma ekipleri sevk edildi.

Sudan kendi çabalarıyla kurtulan 3 çocuk, tedbir amacıyla ambulansla Seydişehir Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Balık Adam ekiplerinin yaptığı kurtarma çalışmaları neticesinde Talha Korkmaz ve Ferhat Şık ’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Hayatını kaybeden 2 çocuğun cenazesi otopsi tamamlanmak üzere hastaneye kaldırıldı. Hayatını kaybeden Talha Korkmaz ’ın Seydişehir Ziraat Odası Başkanı ve Tol Mahallesi Muhtarı İsmail Korkmaz ’ın oğlu olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma açıldı. İHA

Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Taş ocağında dehşet! 5 çocuktan 2'si hayatını kaybetti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum