Tarzan gibi tırmandı, tek hamlede pencereyi açtı

Tarzan gibi tırmandı, tek hamlede pencereyi açtı, İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Ofis Amirliği ekiplerinin çalışmaları sonucunda meslek yerlerinden gıda ürünleri çalan S.Ö., marketlerde hırsızlık yapan İ.T., ikametten hırsızlık yapan F.Y., oto lastiği çalan K.K.Ç.

Tarzan gibi tırmandı, tek hamlede pencereyi açtı
Editör: 15Haber
15 Kasım 2021 - 22:54
Tarzan gibi tırmandı, tek hamlede pencereyi açtı,

İl Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Ofis Amirliği ekiplerinin çalışmaları sonucunda meslek yerlerinden gıda ürünleri çalan S.Ö., marketlerde hırsızlık yapan İ.T., ikametten hırsızlık yapan F.Y., oto lastiği çalan K.K.Ç. ve ikametten hırsızlık yapan E.A. yakalandı. Ekiplerin çalışmaları sonucunda 4 farklı ikametten para ve eşya hırsızlığı yaptığı tespit edilen A.K. de yakalandı. A.K.'nin evin camına tırmanarak, tek hamlede pencereyi açtığı anlar ise emniyet kameralarına saniye saniye yansıdı. Yakalanan şüphelilerden S.Ö. tutuklanırken, gözaltına alınan öteki şahıslar işlemleri tamamlanmak üzere emniyete götürüldü.

Turan Bulut

Tarzan gibi tırmandı, tek hamlede pencereyi açtı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum