Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı

Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı, Gündem Haberleri.

Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 07:59
Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, akşam saatlerinde ilçeye bağlı Taraşcı Mahallesi Akdağ mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arasında husumet bulunan Hasan Ünal (45) ve yeğeni Görkem Ü, Akdağ mevkiinde karşılaştı. İddiaya göre, amca ve yeğeni arasında tartışma başlarken, Şatafat Ü. yanında bulunan av tüfeği ile amcası Hasan Ünal'a ateş etti. Hasan Ünal karın bölgesinden yaralanırken, yeğeni olay yerinden uzaklaştı. Yaralanmış Hasan Ünal ise anında 112 Acele Çağrı Merkezini arayarak yardım istedi. Durum mahalline gelen sağlık ve jandarma ekipleri yaklaşık iki kilometrelik dağ yolunda yürüye yürüye yaralıya ulaştı. Yaralı Hasan Ünal dağlık alandan indirilerek ambulansa alındı. Ünal, ambulansla Seydişehir Devlet Hastanesine kaldırılarak çare altına alındı.
öte yandan, şüpheli yeğen Şatafat Ü. Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İsmail Sünbül
 

Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Tartıştığı amcasını tüfekle yaraladı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum