Tarkan'ı zorlayan Türk , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Müzisyen ve iş adamı Nasuh İstanbuli, sosyal medya platformu İnstagram’da ulaştığı 5 milyon 400 bin takipçi sayısıyla dikkatleri üzerine çekerken, 5 milyon 700 bin takipçisi bulunan Tarkan’ı da zorluyor.

Tarkan'ı zorlayan Türk
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
30 Eylül 2022 - 12:42
Tarkan’ı zorlayan Türk , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Müzisyen ve iş adamı Nasuh İstanbuli, sosyal medya platformu İnstagram’da ulaştığı 5 milyon 400 bin takipçi sayısıyla dikkatleri üzerine çekerken, 5 milyon 700 bin takipçisi bulunan Tarkan’ı da zorluyor.
Yaptığı müzikler ile özellikle Arap ülkelerinde çok fazla hayranı bulunan, sosyal medyayı faal kullanan ve yaptığı paylaşımlarla her geçen gün takipçi sayısını arttıran Nasuh İstanbuli, 5 milyon 400 bin takipçi sayısını geçti. 5 milyon 700 bin takipçili Türkiye’nin mega starı Tarkan’ı yakalayan İstanbuli, sadece Türkiye’de değil, dünyanın farklı ülkelerinde de sevilerek takip ediyor. İstanbuli, 3 farklı dil ile paylaşımlar yaparak, farklı coğrafyalardan da takipçi almaya devam ediyor. Şiir ve müzik üzerine farklı yorumlar yaparak takipçilerine hemen hemen her gün yeni paylaşımlarla etkileşimi arttırıyor.
Bunun dışında özel bir TV kanalında yaptığı röportajlarla da gündeme gelen İstanbuli, medya sektöründe de faaliyet gösteriyor.
Tarkan’ı zorlayan Türk
Tarkan’ı zorlayan Türk

Detaylı bir şekilde, Tarkan’ı zorlayan Türk , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum