"Tarım Cebimde" uygulaması çiftçilere tanıtılıyor , AFYONKARAHİSAR haberleri

Son Dakika AFYONKARAHİSAR haberleri: Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından merkeze bağlı Çıkrık ve Beyyazı köylerinde çitçilere “Tarım Cebimde” uygulaması tanıtıldı.

"Tarım Cebimde" uygulaması çiftçilere tanıtılıyor
, AFYONKARAHİSAR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 13:45
“Tarım Cebimde” uygulaması çiftçilere tanıtılıyor , AFYONKARAHİSAR haberleri, AFYONKARAHİSAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından merkeze bağlı Çıkrık ve Beyyazı köylerinde çitçilere “Tarım Cebimde” uygulaması tanıtıldı.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilerin hizmetine sunulan “Tarım Cebimde” uygulaması Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü personelince Çıkrık ve Beyyazı köylerinde çiftçilere bilgi notları ve uygulamalı olarak tanıtıldı. Tarım Cebimde uygulaması ile çiftçiler hayvansal ve bitkisel üretime dair birçok konuya kolaylıkla ulaşım sağlayabiliyor. E-Devlet ile yapılan başvuruların tamamına, destekleme takvimine ve desteklemelerine, hayvansal üretim ve bitkisel üretim işlemlerine dair işlemler bu uygulama üzerinden yapılıyor.
“Tarım Cebimde” uygulaması çiftçilere tanıtılıyor
“Tarım Cebimde” uygulaması çiftçilere tanıtılıyor
“Tarım Cebimde” uygulaması çiftçilere tanıtılıyor

Detaylı bir şekilde, “Tarım Cebimde” uygulaması çiftçilere tanıtılıyor , AFYONKARAHİSAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AFYONKARAHİSAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum