Tarihi Kervansaray'da KAYÜ Bünyan MYO'nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Bünyan Meslek Yüksekokulu, 2022-2023 Öğretim Yılı Akademik Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Tarihi Kervansaray'da KAYÜ Bünyan MYO'nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
22 Eylül 2022 - 17:33
Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Bünyan Meslek Yüksekokulu, 2022-2023 Öğretim Yılı Akademik Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Bünyan’daki tarihi Sultanhanı Kervansarayı’nda Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa’nın başkanlığında yapılan toplantıya Bünyan MYO Müdürü Doç. Dr. Sedat Per ile öğretim elemanları katıldı. Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Rektör Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, uygulama ve proje odaklı üniversite misyonu ile faaliyetlerini sürdüren Kayseri Üniversitesi’nde mesleki ve teknik yükseköğretime önem verdiklerini söyledi.
Rektör Karamustafa, “Henüz yeni kurulmuş bir yükseköğretim kurumu olmamıza rağmen kısa sürede önemli mesafeler kat ettik. Özellikle mesleki ve teknik yükseköğretim alanında nitelikli insan kaynağı yetiştirmek amacıyla önemli çalışmalar yapmayı hedeflemekteyiz. Öğrencilerimizin mesleki ve teknik öğrenimlerini uygulamalı olarak sahada daha nitelikli şekilde görebilmeleri için projeler hazırlayarak, elimizden gelen her türlü çabayı göstermeye çalışıyoruz. OSB MYO projesi de bunlardan biridir. Amacımız öğrencilerimizi daha nitelikli ve daha donanımlı bir şekilde mezun ederek, iş dünyasıyla kaynaşmalarını ve istihdam edilebilirliklerini sağlamaktır. Bu çerçevede bize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Kayseri Üniversitesi, misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda büyümeye, bulunduğu şehre ve ülkemize önemli katkılar sunmaya devam edecektir” diye konuştu.
Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı
Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı
Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı
Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, Tarihi Kervansaray’da KAYÜ Bünyan MYO’nun Akademik Kurul Toplantısı yapıldı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum