Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı

Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı, Gündem Haberleri.

Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 13:43
Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Çorlu - Tekirdağ yolu Konuşmacı Mahallesi Ali Osman Çelebi Bulvarı üzeri Aymar mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Çorlu ilçe merkezi istikametine seyreden müzisyen Metin İlhan idaresindeki 59 VF 077 plakalı LPG'li otomobilin motor kısmı tutuştu. Dumanları ayrım eden sürücü İlhan, araçtan atlayarak itfaiye ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürdü. Yanan vasıta kullanılamaz ayla geldi. Şoför İlhan, yangından yarım saat önce aracını tamirden çıkardığını söyledi. Motorunda hasar meydana gelen otomobil, benzer ustaya her tarafta tamire gönderildi.

Hüseyin Tayyar
 

Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Tamirden çıkan LPG'li otomobil alev alev yandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum