Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerini yeniledi , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerinin hem içeriklerini hem de ambalaj tasarımlarını yenilediğini duyurdu.

Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerini yeniledi
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:06
Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerini yeniledi , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerinin hem içeriklerini hem de ambalaj tasarımlarını yenilediğini duyurdu.

Geçtiğimiz yıl OYAK Grubu Şirketleri bünyesine katılan Tamek, faaliyetlerine devam ediyor. Firma son olarak ketçap ve mayonez ürünlerini yenilediğini duyurdu. Verilen bilgiye göre, ketçap ve mayonezde daha önce kullanılan renkli ve kalın plastik şişelerin yerini daha az plastik içeren şeffaf ambalajlar aldı. Yüzde 100 geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir yeni ambalajlarda, eski ambalajlara kıyasla yüzde 25’e varan oranlarda daha az plastik kullanımı sağlandığı aktarıldı.
Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerini yeniledi

Detaylı bir şekilde, Tamek, ketçap ve mayonez ürünlerini yeniledi , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum