Taksim Meydanı 'nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı

Taksim Meydanı ’nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı, Gündem Haberleri.

Taksim Meydanı 'nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 22:15
Taksim Meydanı ’nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü kadar il genelinde helikopter destekli “Yeditepe Huzur Uygulaması” yapıldı. Dilekçe, Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Halk Müziği Caddesi ve Kadıköy ilk önce olmak üzere belirlenen çoğu noktada gerçekleştirildi. Taksim Meydanı'nda yapılan uygulamada durdurulan, Hilmi D. kontrolündeki 34 TAF 52 plakalı ticari takside metanfetamin olduğu bahis edilen uyuşturucu madde yakalandı. Taksi şoförü Hilmi D. gözaltına alınarak, Taksim Polis Merkezi'ne götürülürken, ticari taksi ise bağlanarak trafikten men edildi.

Yapılan uygulamaya, Asayiş Şube Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Mücadele şubelerine alt polisler ekipleri katıldı. Uygulamada trafik ekipleri, şoför ve araçların belgelerini inceledi. Asayiş ekipleri de araçları denetleme ederek, şoför ve yolcuların üstteki aramasını gerçekleştirdi.

İsmet Aktaş - Mehmet Furkan Doğan - Sümer Avcı

Taksim Meydanı ’nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Taksim Meydanı ’nda ticari takside uyuşturucu madde çıktı, sürücü gözaltına alındı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum