Taksim 'deki uygulamada sürücülere ceza yağdı

Taksim ’deki uygulamada sürücülere ceza yağdı, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Yoklama Şube Müdürlüğü'ne emrindeki ekipler, Beyoğlu Taksim Meydanında trafik göze çarpan ve levhalarına uymayan, ters yönden giren sürücülere cezai işlem uygulandı. Gerçekleştirilen de.

Taksim 'deki uygulamada sürücülere ceza yağdı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 09:56
Taksim ’deki uygulamada sürücülere ceza yağdı,

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Yoklama Şube Müdürlüğü'ne emrindeki ekipler, Beyoğlu Taksim Meydanında trafik göze çarpan ve levhalarına uymayan, ters yönden giren sürücülere cezai işlem uygulandı.

Gerçekleştirilen denetimde bir taksi sürücüsü yolcu ile pazarlık yapmaktan bin 339 Türk Lirası cezai operasyon uygulanırken, arabulucu da polis ekipleri tarafından bağlandı.

Denetimde trafik dikkat çekici ve levhalarına uymayan 5 sürücüye 144 Türk lirasından 720 Türk Lirası cezai işlem uygulandı. 2 adet taksi sürücüsünü de trafik sinyâl ve levhalarına uymamaktan 144 Türk Lirasından 288 Türk Lirası canice uygulandı.

Sümer Avcı
 

Taksim ’deki uygulamada sürücülere ceza yağdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum