evde masajmasaj istanbul

Taksim 'de polisin denetlediği taksiciye yoldan geçen kadından küfürlü tepki

Taksim ’de polisin denetlediği taksiciye yoldan geçen kadından küfürlü tepki, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri akşam saatlerinde Taksim Meydanı'nda rahatlık uygulaması gerçekleştirdi.

Taksim 'de polisin denetlediği taksiciye yoldan geçen kadından küfürlü tepki
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:56
Taksim ’de polisin denetlediği taksiciye yoldan geçen kadından küfürlü tepki,

İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri akşam saatlerinde Taksim Meydanı'nda rahatlık uygulaması gerçekleştirdi. Gerçekte polis ekiplerinin taksileri denetlediği sırada bir bayan seyir halindeki aracının camından küfür etti. Yaşanan durum üzerine polis ekipleri aracın peşinden koşarak trafikte arabulucu durdurup kadını aşağıya indirdi.

"Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım?"

sonra kendini görüntüleyen kameramanlara ve soru soran muhabirlere de hakaret savuran bayan, polislere küfür etmediğini taksicilere küfür ettiğini iddia etti. İsmi öğrenilemeyen kadın, "Siz hatalı anladınız beni. Ben polislere demedim. Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım salak mısın? Taksiciye ettim. Ben bugün 6 saat taksi bekledim. Ben 15 gündür İstanbul'da taksi problemi yaşıyorum" dedi.

Kadın polis ekipleri tarafından götürüldü

O esnada polis ekipleri kadar durdurulan taksi şoförü ise kendisine hakaret ettiğini duydu. Kadın, bir süre taksi şoförüyle de tartıştıktan sonra gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Uygulamaya polis helikopteri havadan takviye verdi. Durdurulan araçlar, polis ekipleri tarafından didik didik arandı. Sürücülere ve yolculara da GBT yapıldı. Uygulamaya Narkotik Köpeği de katılarak durdurulan araçları kontrol etti.

Davut Has - Mehmet Furkan Doğan

Taksim ’de polisin denetlediği taksiciye yoldan geçen kadından küfürlü tepki, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum