Taksim'de 19 Mayıs coşkusu

Taksim'de 19 Mayıs coşkusu, Gündem Haberleri.

Taksim'de 19 Mayıs coşkusu
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 11:56
Taksim'de 19 Mayıs coşkusu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

19 Mayıs Atatürk ’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Taksim ’deki Cumhuriyet Anıtı önünde tören düzenlendi.

Törene İstanbul Vali Yardımcısı Niyazi Erten, Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ’nın okunmasının arkasında Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu kadar Cumhuriyet Anıtı ’na çelenk bırakıldı. Devlete Ait törenin ardındaki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, siyasi partilerin İstanbul İl Başkanlığı temsilcileri ve dağıtılmış sivil toplum kuruluşları da anıta çelenk bıraktı. (İHA)

Taksim'de 19 Mayıs coşkusu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum