'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi'

'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi', Gündem Haberleri.

'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi'
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 21:11
'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

CHP Muğla Milletvekili Av. Burak Erbay Muğla ’nın Marmaris ilçesinde taksici esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

“TAKSİCİ ESNAFI EVİNE EKMEK GÖTÜREMEZ DURUMA GELDİ”

Her geçen gün artan yakacak fiyatları sebebiyle taksici esnafının mağdur durumda olduğunu vurgulayan Erbay, şunları söyledi;

*Ülkenin her yerinde isyan var. Tarım üreticisi isyanda, esnaf isyanda, turizmci isyanda evine ekmek götüremiyor. Acilen de taksici, minibüsçü esnafımız bundan böyle dayanamaz ışık halkası gelmiş durumda.

*Pandemiden dolayı zaten 2 yıldır çok can sıkıntısı çeken taksici esnafı, her gün çoğalan akaryakıt fiyatlarından dolayı evine ekmek götüremez, çocuğuna harçlık veremez, konut kirasını ödeyemez duruma geldi.

*Buradan sayın cumhurbaşkanına ve yetkililere sesleniyoruz. Yaptığınız yanlış politikalar sonucu taksici esnafı bitme noktasına geldi. Bu zamlara bundan böyle bir son verin. Taksici esnafı artık nefes edinmek istiyor.

*Evine ekmek götürmek istiyor. Mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak istiyor. Onların sesine kulak verin.

KORNAYLA PROTESTO ETTİLER

Erbay ’ın konuşmasının sonunda taksiciler, korna çalarak akaryakıt fiyatlarındaki artışları protesto etti.

'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. 'Taksici esnafı evine ekmek götüremez hale geldi' haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum