Takip ettiği kişiyi sokak ortasında vahşice öldürdü, o anlar kameraya yansıdı

Takip ettiği kişiyi sokak ortasında vahşice öldürdü, o anlar kameraya yansıdı, Olay, Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Lise 4 Sokak'ta meydana geldi.

Takip ettiği kişiyi sokak ortasında vahşice öldürdü, o anlar kameraya yansıdı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 23:28
Takip ettiği kişiyi sokak ortasında vahşice öldürdü, o anlar kameraya yansıdı,

Olay, Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesi Lise 4 Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, açık cezaevinde tutsak hüküm yiyen ve korana virüs sürecinde teftiş serbestliği ile terhis edilen Ali Kaya (57), ardından peşine düşüp takip edilen kişi göre hunharca katledildi. Saldırgan, Kaya'nın boynunu keserek vücudunu da her zaman bıçakladı. Kişi durum yerinden kaçarken, çevredekilerin haber vermesi üstüne durum yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Kaya, tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Olayla ilgili güvenlik güçleri geniş çapta inceleme başlatırken, güya Kaya'nın aile içi husumeti olduğu belirtildi. öte yandan atak anları ise emniyet kameralarına yansıdı.

Murat Başal - Rıdvan Kılıç

Takip ettiği kişiyi sokak ortasında vahşice öldürdü, o anlar kameraya yansıdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum