evde masajmasaj istanbul

Takıntılı eski sevgili intikamını arabadan aldı

Durum, geçtiğimiz günlerde Esenyurt Bağımsızlık Mahallesi'nde meydana geldi.

Takıntılı eski sevgili intikamını arabadan aldı
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 11:34

Durum, geçtiğimiz günlerde Esenyurt Bağımsızlık Mahallesi'nde meydana geldi. İddialara tarafından, aylar önce ayrıldığı eski sevgilisinden intikam almak isteyen bir kadın, gece saatlerinde iki arkadaşı ile birlikte Erhan Pala'nın yaşadığı mahalleye geldi. Bir süre çevreyi gözetleyen şahıslar, yanlarında getirdiği malzemelerle badana sökücü hazırlayarak aracın üzerine döktü. Sabahleyin saatlerinde durumu fark eden Erhan Pala, yetkililere haber verdi. Olay sonrasında araçta değerinde kaybı ile birlikte yaklaşık 60 bin TL bedensel hasar oluştu. Yaşanan o anlar ise, çevredeki güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

“Aracımın bedel kaybı ile birlikte 60 bin TL zararı var”

Eski sevgilisinin arabasına yaptıklarını anlatan Erhan Pala, “Başıma şanssız bir olay geldi. Eski kız arkadaşımın böyle bir şey yapacağını hiç beklemiyordum. Ben her akşam olduğu gibi arabamı kapımın önüne getirdim ve hiçbir şeyden habersiz bir şekilde evime çıktım. Gece saatlerimde aracıma badana sökücü dökmüşler. Sabah aracımı gördüğüme kamera kayıtlarına baktım ve bir kişinin aracın yanında gelerek elindeki maddeyi aracımın üstüne döktüğünü gördüm. Bu eylemi gerçekleştirenlerin ilk öncelikle kim olduğunu anlayamadım fakat mahalledeki öteki kamera kayıtlarına da bakınca toplamda üç birey olduklarını gördüm. İki erkek bir bayan vardı kayıtlarda. Dikkatli inceleyince kadının eski kız arkadaşım olduğunu anladım. Bu üç kişi taksi ile mahalleye geliyor ve başlangıçta etrafı inceliyorlar. daha sonra ilerideki bir sokağa giderek boya sökücü karışımını hazırlıyorlar ve içlerinden birisi arabamın yanında gelerek bu karışımı döküyor. Fazla şaşkınım aslında bu durum karşı niçin böyle bir şey yaptı anlamıyorum. Benim arabamı fazla sevdiğimi biliyordu illaki bu sebepten ötürü bunu yaptı. Toplamda aracımın bedel kaybı ile birlikte 60 bin TL gibi bir zararım var. Buradan ona bu olayı burada bırakmayacağımı ve olayı tüm mecralarda duyuracağımı anlatmak istiyorum. Ne diyebilirim ama çok sevdik ve başımıza böyle bir olay geldi” dedi.

Hakan Polat - Erdal Can İçelli
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum