evde masajmasaj istanbul

Tacizciden şok ifade: "Şeytana uydum"

İzmir Buca'da bir kişinin ayrı zamanlarda 5 kadına maddi tacizde bulunduğu iddiası polis ekiplerini harekete geçirdi.

Tacizciden şok ifade: "Şeytana uydum"
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 18:17

İzmir Buca'da bir kişinin ayrı zamanlarda 5 kadına maddi tacizde bulunduğu iddiası polis ekiplerini harekete geçirdi. Şüpheliyi teknik takibe bölge ekiplerin çevrede yaptığı emniyet kamerası incelemeleri ve davacı kadınların ifadesi doğrultusunda tacizcinin kimliği belirlendi. Şüphelinin olayların yaşandığı Gaziler Mahallesinde tütün dükkanı işleten 22 yaşındaki Amed G. olduğu ortaya çıktı. Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, görüntülerdeki otomobil plakasından yola çıkarak şüpheliyi kıskıvrak yakaladı. Tacize uğrayan kadınların da Amed G.'yi teşhis ettiği öğrenildi.

Düğünde gördüğünü söyledi, polis tespit etti

ardı ardına gelen şikayetlerin üzerine egzersiz başlatan Buca İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekiplerinin zanlının eşkalini, tacize uğradığını söyleyerek şikayette bulunan bir kadının, onu bir düğünde gördüğünü söylemesiyle belirlendiği öğrenildi.

"Çok üzgünüm, şeytana uydum"

öte yandan emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul eden Amed G.'nin, "Fazla üzgünüm, şeytana uydum" dediği öğrenildi. Daha önceden de 'kasten yaralama' ve 'cinsel saldırı' suçlarından sabıkası bulunan Amed G., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ali İhsan Çiftçi

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum